Discuție Utilizator:Cristian Tomescu
Adăugare subiectBine aţi venit!
[modificare]Vă mulţumim că v-aţi înregistrat ca utilizator la Wikţionar. Probabil că la început veţi avea multe nedumeriri şi întrebări: cum se modifică articolele, ce putem şi ce nu putem scrie în ele, şi aşa mai departe. Am pregătit o pagină de bun venit (←apăsaţi aici) care vă poate îndruma. De asemenea puteţi să ne întrebaţi la Cafenea. Nu vă fie teamă de greşeli, suntem aici pentru a vă ajuta.
În ce domenii aţi dori să contribuiţi? Poate să fie specialitatea dumneavoastră sau un domeniu pentru care aveţi o pasiune aparte. Aveţi la dispoziţie propria pagină de utilizator (vedeţi sus de tot unde scrie Cristian Tomescu) în care să vă prezentaţi pe scurt dacă doriţi.
Ca să vă semnaţi simplu — doar în paginile de discuţii, nu şi în articole — scrieţi la sfârşitul mesajului patru tilde ~~~~ şi Wikţionarul vi le va transforma automat în semnătură şi dată.
Vă aşteptăm cu primele contribuţii!
Bună ziua!
[modificare]Ceea ce aţi făcut dumneavoastră în acest proiect este ceva lipsit de respect. Vă rog să vă abţineţi de la alte acţiuni de acest fel. Problemele care apar într-un proiect nu trebuie redistribuite la alte proiecte.
Mesajele pe care le-aţi introdus vor fi şterse după ce acest mesaj va fi salvat. de către un administrator, dar de la Wikţionar. Eu voi fi acela. Acest lucru se datorează faptului că ceea ce aţi făcut se numeşte spam. Aţi introdus acelaşi text, în acest caz cu tentă de "răscoală", în paginile de discuţie a numeroşi utilizatori care nu cunosc subiectul sau care sunt deja implicaţi în conflict.
Vă rog, aşadar, să nu continuaţi cu astfel de acţiuni. În caz contrar, mă văd obligat să vă blochez contul o bună perioadă de timp. — KlaudiuMihăilă Mesaj 6 decembrie 2006 15:11 (UTC)
Frăţioare tu eşti ok?
[modificare]Măi nene ceea ce faci tu arată ori că nu ai ce face acasă ori că eşti obsedat. Îmi pasă foarte puţin care din cele 2 variante este adevărată, dar nu îmi trimite mesaje că nu mă interesează, nici aici, nici altundeva. Eu oricum cred că soluţia în cazul tău este un mail la ISP-işti. Nu cred că e greu să aflăm prin ce ISP intri pe net. Din moment ce te ascunzi înseamnă că eşti printr-un ISP mare din ro şi crede-mă nu intră multă lume pe 100 de proxiuri pe zi (avem toată lista cu proxiurile prin care ai intrat)! Potoleşte-te şi vezi-ţi de drum ! --Pixi 6 decembrie 2006 21:18 (UTC)